Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oficjalna kolekcja ubrań Assassin's Creed

Zabójcza kolekcja, zabójcze ceny.

W związku ze zbliżającą się premierą Assassin's Creed III, firma Ubisoft wspólnie z Musterbrand zaprezentowała ekskluzywną kolekcję ubrań. Kupić można płaszcze, bluzy, sweterki czy t-shirty.

Pamiętacie tę bluzę AC? Teraz rzeczy jest znacznie więcej

Ubrania można kupić tylko i wyłącznie na specjalnej stronie firmy Musterbrand i Ubisoftu. Sklep został przygotowany także w wersji polskiej i realizuje wysyłki do naszego kraju. Ceny wahają się od 119 zł do 819 zł.

"To nie są typowe gadżety z gier"
Knut Bergel,
prezes Musterbrand

- To nie są typowe gadżety z gier. Subtelnie stylizowana na Assassin's Creed kolekcja to nasze najbardziej niezwykłe dzieło do tej pory i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy w niej graczy na ulicach - powiedział Knut Bergel, prezes Musterbrand.

Musterbrand specjalizuje się w przygotowywaniu ekskluzywnych kolekcji dla graczy. Odpowiada m.in. za kurtę Leona z Resident Evil 6 i garnitur wzrowany na stylu Hitmana. Na ich stronie znajdą się także informacje o ubraniach Street Fighter i Metal Gear Solid.

W przyszłym tygodniu, 31 października, zadebiutuje najnowsza części serii Ubisoftu - Assassin's Creed III. Gracze będą mogli wziąć udział w rewolucji amerykańskiej, na tle której rozgrywa się odwieczny konflikt asasynów z templariuszami.

.

Komentarze