Skip to main content

Oferty pracy w Eurogamer.pl

Dołącz do nas.

Eurogamer stale poszukuje utalentowanych osób, chcących nieustannie rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę i mieć wpływ na dynamiczny rozwój jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych o grach wideo w Polsce.

Cenimy profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętność pracy, skoncentrowanej na realizacji konkretnych zadań. W zależności od wybranego stanowiska, oferujemy możliwość specjalizacji (dział informacyjny, poradniki) lub interdyscyplinarną pracę, w której będziesz mógł zarówno przygotowywać artykuły, informacje, poradniki, jak i recenzje gier. Jedno jest pewne: nigdy nie będziesz się nudził.

Nasz zespół budujemy w oparciu o najwyższe standardy i wartości - nie są to dla nas tylko puste słowa. W codziennej pracy podstawowe znacznie ma dla nas zaufanie, kultura osobista, szacunek i wzajemne wsparcie. Nie mniej ważne są miła, przyjacielska atmosfera i mocna koncentracja na powierzonych zadaniach, by zespół mógł osiągać największe cele i świętować sukcesy.

W naszych ofertach pracy często zaznaczymy, że zdobyte już doświadczenie może być dodatkowym atutem. Jesteśmy jednak otwarci na osoby, które jeszcze tego doświadczenia nie posiadają - w takiej sytuacji liczy się przede wszystkim determinacja i chęć bardzo szybkiego zdobywania nowej wiedzy. Inwestujemy czas i zasoby w dobrze rokujących autorów, by mogli z nami rozwinąć skrzydła.

Pasja do gier to jednak wymóg podstawowy i konieczny. Jeśli nie jesteś na bieżąco, nie miałeś styczności z ostatnimi wielkimi tytułami, jesteś miłośnikiem tylko gier niezależnych, a tytuły od największych wydawców są dla ciebie drugorzędne - możesz mieć duże trudności w pracy na wymienionych poniżej stanowiskach.

W zamian za twoje zaangażowanie i wniesienie do naszego zespołu wartości dodanej, zaoferujemy ci regularną współpracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

W każdej z poniższych ofert znajdziesz wiele szczegółowych informacji. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi cię stanowiskami oraz złożenia aplikacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz na adres: praca@eurogamer.pl.


Aktualne oferty:


Freelancerzy

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę na zasadzie freelancingu, posiadasz doświadczenie i portfolio ciekawych tekstów (tematyka: gry wideo, technologie, smartfony, VOD), zachęcamy do nawiązania współpracy z naszymi działami: newsów, recenzji, felietonów oraz poradników. Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki w ramach umowy o dzieło oraz regularne zlecenia dla najlepszych autorów. Napisz do nas: praca@eurogamer.pl (koniecznie zawrzyj klauzulę o danych osobowych, znajdziesz ją w dowolnym ogłoszeniu z powyższej listy) i prześlij swoje portfolio.

Zobacz także