Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odbuduj kraj po wojnie. Nietypowy WW2 Rebuilder ma datę premiery

Łopaty w dłoń!

Studio Madnetic Games z Wrocławia zadebiutuje 10 października z całkiem nietypową produkcją. WW2 Rebuilder pozwoli odbudować kraj po zniszczeniach wojennych, korzystając z przeróżnej maści sprzętu.

Jak na polski symulator przystało, wydawcą jest PlayWay. Projekt ukaże się w wersji Early Access na Steamie (już teraz jest tam demo), oferując dziesięć map oraz wszystkie podstawowe elementy rozgrywki potrzebne do uprzątnięcia ulic i rekonstrukcji budynków.

„Przenosimy się do czasów zaraz po konflikcie, kiedy to większość starego kontynentu była zniszczona. W pełnej wersji będziemy mogli zobaczyć mapy z Wielkiej Brytanii, Francji i Zachodnich Niemiec. W każdym kraju zagramy inną postacią” - czytamy w opisie.

Wersja Early Access to między innymi odbudowa stacji kolejowej Gimbert, część Londynu, militarne lotnisko RAF Lympne, stocznia w Belfaście, (okolice Kościoła św. Mikołaja w Hamburgu czy wybrzeże w Dunkierce. Krajobrazy mają być realistyczne, a narzędzia - zróżnicowane.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze