Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obniżono ceny Origin Access Basic i Premier - najtańszy abonament za 11,69 zł

Aktualizacja: wróciły do poprzedniego poziomu.

Aktualizacja: Ceny wróciły do poprzedniego poziomu. Za Origin Access w wariancie Basic trzeba zapłacić 14,99 zł miesięcznie, zaś opcja Premier kosztuje 59,99 zł miesięcznie.

Dokładne powody obniżki nie są znane, ale być może były efektem błędu. Niewykluczone też, że zmiany wprowadzono przedwcześnie i abonamenty faktycznie potanieją, ale w późniejszym terminie.


Oryginalna wiadomość: EA obniżyło ceny dedykowanych posiadaczom PC abonamentów Origin Access w wariantach Basic i Premier. Pierwszy w planie miesięcznym kosztuje teraz 11,69 zł, a drugi 46,72 zł - wcześniej oferowane były odpowiednio za 14,99 zł i 59,90 zł.

Dostępna jest też możliwość wykupienia obu wymienionych subskrypcji w opcji rocznej. Podstawowy zainteresowani mogą kupić za 62,39 zł, a rozszerzony za 327,52 zł. Poprzednio trzeba było zapłacić 79,99 zł lub 419,90 zł.

Na razie jednak nie jest jasne, czy obniżka jest stała, czy tymczasowa. Warto jednak zaznaczyć, że nowe ceny umieszczono w oficjalnym FAQ poświęconym abonamentom, więc niewykluczone, że będą obowiązywały cały czas.

W Origin Access Basic dostępny jest Battlefield 5

Origin Access Basic gwarantuje dostęp do regularnie powiększanej biblioteki gier. W katalogu są między innymi wieloosobowe Anthem, kooperacyjne A Way Out, trylogia Dead Space i platformówka Unravel Two - w sumie jest 236 tytułów.

Warto zaznaczyć, że abonenci dostają również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą przetestować nowe produkcje kilka dni przed premierą - najczęściej w formie 10-godzinnych wersji próbnych.

Abonament Premier oferuje Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Origin Access Premier pozwala zaś grać we wszystkie produkcje od Electronic Arts już w dniu premiery. Subskrybenci mogą więc na przykład toczyć zmagania w piłkarskiej FIFA 20, gwiezdnowojennym Star Wars Jedi: Upadły Zakon czy wyścigowym Need for Speed Heat.

Warto zaznaczyć, że na PS4 i Xbox One oferowana jest bliźniacza usługa EA Acces (ale tylko w wariancie podstawowym). Na razie wydaje się, że obniżki nie wprowadzono na konsolach Sony i Microsoftu.

Źródło: Origin

Następnie: The Lord of the Rings: Gollum - nowe informacje o prequelu Władcy Pierścieni

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły