Skip to main content

Nowy zwiastun Metal Gear Solid Delta pokazuje sporo gameplayu. Fani oryginału będą zadowoleni

Snake w akcji.

Wśród gier zaprezentowanych podczas imprezy Xbox Games Showcase pojawiło się także Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Remake kultowej produkcji wciąż nie ma konkretnej daty premiery, ale na pocieszenie dostaliśmy nieco ujęć z rozgrywki.

Nowy zwiastun jest zdecydowanie bardziej dymaniczny od tego, który oglądaliśmy w zeszłym roku podczas pierwszej zapowiedzi gry. W końcu widzimy co nieco ujęć bezpośrednio z gameplayu, w tym m.in. brutalne przesłuchania, nieco skrytobójstw oraz skradaną sekwencję w trawie. W tle towarzyszy nam klimatyczna narracja przygotowująca Snake'a do misji.

Zobacz na YouTube

Trzeba przyznać, że remake zapowiada się coraz ciekawiej, ale brak informacji na temat daty premiery może być powodem do niepokoju. Według ostatnich doniesień od branżowych leakerów, gra może zadebiutować dopiero w przyszłym roku.

Remake ujawniono niemal dokładnie rok temu, na imprezie PlayStation Showcase 2023. Identycznie jak w oryginale, akcja toczy się w 1964 roku, będąc prequelem kultowej serii, a także - chronologicznie - pierwszym rozdział opowieści Big Bossa.

Zobacz także