Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy teaser „The Last of Us” od HBO - kilka scen łudząco przypomina grę

Adaptacja wierna serii.

Premiera serialu „The Last of Us” od HBO zbliża się wielkimi krokami, a w sieci zaczęły pojawiać się nowe materiały z produkcji. Tym razem opublikowano krótki spot z wcześniej niepokazywanymi scenami.

Najnowszy teaser wskazuje na to, że twórcom adaptacji kultowej gry zależy na wiernym oddaniu tajemniczego i pełnego grozy klimatu znanej serii, gdzie w każdej chwili może dojść do tragedii. Materiał opublikowany na fanowskim profilu studia Naughty Dog odpowiedzialnego za grę The Last of Us, jest dynamiczną kombinacją paru scen z serialu i uzupełnia treść zademonstrowaną do tej pory jedynie w oficjalnym zwiastunie.

Fani uniwersum zastanawiają się, w jakim stopniu widowisko będzie podobne do gry. Jeśli chodzi o czas akcji, to obliczono, że epidemia przemieniająca ludzi w potwory prawdopodobnie wybucha w serialu w 2003 roku, czyli dziesięć lat wcześniej niż w materiale źródłowym. Natomiast lokalizacje, kadry, czy niektóre sceny są łudząco podobne do tych pokazanych w oryginale.

Pamiętajmy, że HBO niedawno ujawniło obsadę produkcji. W internecie pojawiły się plakaty przedstawiające głównych bohaterów i drugoplanowe postacie, które z rozpoznają miłośnicy serii. W roli Joela Millera wystąpi Pedro Pascal, w Ellie Williams wcieli się Bella Ramsey.

Serial zmierza na platformę HBO Max, a jego polska premiera odbędzie 16 stycznia.

Read this next