Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy pad Razera na Xbox One i PC kosztuje skromne 765 zł

Ze światełkami!

Pady Xbox One nie należą do tanich, kosztując sporo ponad 100 złotych w bezprzewodowej wersji, a są też jeszcze droższe edycje specjalne czy też model Elite za ponad 500 zł. Firma Razer idzie jednak jeszcze dalej.

Urządzenie o mało atrakcyjnej nazwie Razer Wolverine Ultimate kosztuje skromne 180 euro, co przeliczyć można na około 766 złotych.

Za tak imponującą kwotę otrzymujemy sprzęt z paskiem światełek w kolorach RGB, wymienne analogi i krzyżak, możliwość zmiany obłożenia przycisków i spustów, gumowy uchwyty, specjalną belką z dodatkowymi funkcjami na dole, pudełko oraz 12-miesięczną gwarancję.

„Nie śpieszyliśmy się podczas prac nad Razer Wolverine Ultimate, żeby przygotować wszystko idealnie” - komentuje Min-Liang Tan, założyciel i szef firmy Razer. „Dzięki ciągłym poprawkom w projekcie i opiniom profesjonalnych graczy jesteśmy dumni, mogąc w końcu wydać nowego kandydata na króla padów”.

Premiera w czwartym kwartale obecnego roku. Sprzęt zadziała oczywiście także na PC.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze