Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce zadebiutuje "wodny" kontroler Xbox Series X/S

I gumowe uchwyty.

Microsoft ujawnił wygląd nowego kontrolera dla konsol Xbox Series X/S. Pad o nazwie Aqua Shift zadebiutuje 31 sierpnia i przeznaczony jest dla wszystkich fanów niebieskich kolorów.

Metaliczny błękit uzupełniono o gumowe uchwyty z pofalowanym wzorem, co powinno ułatwić utrzymanie urządzenia w rękach przy intensywnej rozgrywce.

Ładny?

Fani już od jakiegoś czasu dopraszali się o gumowe elementy obudowy, więc posunięcie Microsoftu będzie zapewne mile widziane. Teraz użytkownicy będą mieli zapewne nadzieję, że opcja pojawi się także w konfiguratorze własnych padów, czyli w inicjatywie Xbox Design Lab.

W przeszłości nowości wprowadzane w limitowanych edycjach padów - jak Aqua Shift - po pewnym czasie były dodawane właśnie do tego programu. Na obecną chwilę nie podano jednak szczegółów na ten temat.

Nowy kontroler bezprzewodowy wyceniono na 289 złotych, czyli o 10 zł mniej niż nasz własny projekt przygotowany w ramach Xbox Design Lab. Jeśli kupimy bezpośrednio w sklepie Microsoft, skorzystamy z darmowej wysyłki i ewentualnego zwrotu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze