Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy gameplay z platformówki Freedom Planet 2

Rozgrywka w stylu Sonica.

Deweloperzy z niezależnego studia Galaxy Trial opublikowali nowy gameplay z platformówki Freedom Planet 2. Materiał prezentuje fragmenty rozgrywki z bohaterką Carol.

W grze, podobnie jak w oryginalne, otrzymamy możliwość kierowania trzema różnymi postaciami. Każda to inne specjalne zdolności i wyższy lub niższy poziom trudności.

Pierwsza odsłona zadebiutowała w lipcu 2014 roku i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem miłośników gier platformowych. Twórcy czerpali inspiracje z cyklu Sonic i innych zręcznościówek z Sega Genesis.

Sequel zaoferuje dowolność w sposobie kierowania postacią - wszystkie lokacje są projektowane tak, by zadowolić zarówno fanów eksploracji i zbierania sekretów, jak też tych, którzy preferują jak najszybsze dotarcie do celu.

Twórcy przygotują tryb Adventure oraz Classic - ten drugi pozbawi przygodę wszelkich scenek przerywnikowych. Fabuła była istotnym elementem oryginału, w przypadku kontynuacji będzie podobnie.

Gra zadebiutuje przed końcem roku.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze