Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe przygody Lary Croft pierwotnie zatytułowano Tomb Raider: Ascension

Z demonami, gigantami i miotaczem ognia.

Grupa fanów serii Tomb Raider, skupiona w serwisie DeviantArt, ujawniła screeny i film z wczesnych etapów prac nad najnowszą odsłoną przygód Lary Croft. W prototypach pojawiają się demony, giganty i możliwość jazdy na koniu.

Całość przypomina raczej Shadows of Colossus - tytuł, który koncentruje się właśnie na walce z gigantycznymi przeciwnikami. W dalszej części opublikowanego filmu Lara znajduje się w budynku opanowanym przez hordy demonów, podobnych do wrogów z Resident Evil. Bohaterka radzi sobie z przeciwnikami za pomocą miotacza ognia. Na jednym ze szkiców koncepcyjnych widać także dziewczynkę towarzyszącą Larze.

Studio Crystal Dynamics ostatecznie zrezygnowało z tytułu Tomb Raider: Ascension i postawiło na restart serii z młodą Larą Croft w roli głównej. Część opisanych powyżej materiałów można znaleźć także w zestawie grafik i szkiców koncepcyjnych dokumentujących prace nad grą - The Final Hours. Całość dostępna jest na Steamie za 3 euro (ok. 13 zł).

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze