Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe możliwości w Cyberpunk 2077 - fani rozbudowują personalizację postaci

V nie do poznania.

  • Powstało już mnóstwo modów dotyczących wyglądu
  • V może uzyskać nowe wszczepy, kolory implantów lub nawet cybernetyczne ramiona

W ostatnich tygodniach społeczność moderska Cyberpunk 2077 ciężko pracowała nad zwiększeniem możliwości personalizacji V. W efekcie powstało już mnóstwo interesujących narzędzi.

Cyberpunk 2077 nie pozwala edytować wyglądu postaci już po rozpoczęciu przygody, więc podstawowym modem dla osób chętnych na zmiany będzie Arasaka Appearance Updater, dający dostęp nie tylko do funkcji podstawowego kreatora, ale też fryzur zarezerwowanych tylko dla NPC. V może też włożyć ubrania postaci niezależnych a nawet skorzystać z wyposażenia Trauma Team.

Być może najciekawsze są jednak mody, które wpływają na wygląd ciała. Jednym z najnowszych projektów utalentowanych fanów są cyberramiona Arasaki, dzięki którym V uzyskuje nie tylko mechaniczne ręce, ale też specjalnie zaprojektowane ostrza modliszkowe. Jeszcze więcej możliwości oferuje pakiet Padhivera, w którym znajdziemy ramiona Alt Cunningham, przedstawicieli Netwatch czy nomadów.

Ramiona wprost z Arasaki

Są też propozycje dla osób szukających kolorowych cyberramion. Gracze mogą zmienić pięści goryla na czerwone, a wyrzutnię rakiet przemalować na metaliczny brąz. Cyberkitsch Cyberarms oferuje najwięcej barwnych opcji, wzorowanych między innymi na dziewczynach z gangu Mox.

V w gangu Mox

PlasticV zapewnia charakterystyczny połysk ciała, który dopełni postać wzorowaną na Mox, a Chrome Female V pozwoli bohaterce upodobnić się do androida.

Jeśli chodzi o cybernetyczne modyfikacje twarzy, z pomocą przychodzi mod Netwatch Cyberware, dzięki którym V przypomina agenta Netwatch. Dla poszukiwaczy implantów jeszcze mocniej ingerujących w ciało powstały Advanced V Customisation oraz Cyber Eyewear, dzięki którym postać zaimponuje nawet gangowi Maelstrom. Niestety te narzędzia współpracują aktualnie tylko z męską wersją V.

Wiele ze wspomnianych modów jest jeszcze w fazie testów, więc po instalacji nie brakuje bugów - najczęściej skóry przenikającej przez implanty lub wszczepów prześwitujących przez ubrania. Wkrótce z pewnością pojawią się jednak aktualizacje.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

W Cyberpunk 2077 oczywiście rzadko możemy spojrzeć na V, ale dobrym sposobem na podziwianie powyższych modów jest zamiana samochodu na motocykl oraz skorzystanie z trybu fotograficznego. Cyberramiona widzimy też w trakcie walki.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze