Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa prezentacja Cyberpunk 2077 skupi się na pojazdach

Wydarzenie już w przyszłym tygodniu.

CD Projekt Red zapowiedziało kolejną prezentację Cyberpunk 2077 z cyklu Night City Wire. Wydarzenie odbędzie się za tydzień, 15 października, o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Podobnie jak w przypadku poprzednich epizodów, nowy pokaz będzie transmitowany na żywo w internecie za pośrednictwem oficjalnego kanału polskiego studia w serwisie Twitch.

Deweloperzy obiecują, że w trakcie prezentacji opowiedzą o „wyglądzie, brzmieniu i wydajności” pojazdów, które pojawią się w grze. Nie zabraknie również kolejnych fragmentów rozgrywki oraz niesprecyzowanych na razie ogłoszeń.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł będzie dostępny na PS5 i Xbox Series X/S, ale początkowo tylko w ramach wstecznej kompatybilności - wersje zoptymalizowane specjalnie pod nowe konsole zadebiutują w 2021 roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze