Skip to main content

Nowa gra mobilna Ubisoftu to porzucona odsłona Far Cry

Darmowe battle royale.

Gra mobilna Wild Arena Survivors od Ubisoftu zaczynała podobno losy jako Far Cry: Wild Call, spin-off popularnej serii strzelanek francuskiej korporacji.

Wieści przekazał serwis Mobilegamer.biz, powołujący się na własne źródła. Za prace nad darmowym battle royale dla 40 graczy odpowiadał oddział firmy z Paryża. Uczestnicy rozgrywki trafiają na tropikalną wyspę, pełną nie tylko przeciwników, ale także dzikich zwierząt.

Projekt już jakiś czas temu wydano podobno w kilku krajach, bez żadnych oznaczeń marki Far Cry. Celem było przetestowanie zainteresowania, które nie było zbyt duże. Ubisoft postanowił jednak opublikować produkcję na całym świecie, by odzyskać choć część kosztów. Nie bez znaczenia mają być też doświadczenia zebrane przy obsłudze tytułu.

Mobilegamer.biz dodaje, że o Wild Arena Survivors nie wspominają żadne znaczące kanały społecznościowe firmy, a oficjalne konto na Twitterze śledzi całe 328 osób. Możliwe - lecz mało prawdopodobne - że więcej na temat gry dowiemy się w sobotę, podczas imprezy Ubisoft Forward.

Zobacz także