Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nocny Agent - kto jest zdrajcą w Białym Domu

Ujawniamy serialowego spiskowca.

Jednym z najważniejszych wątków fabularnych serialu „Nocny Agent” jest odkrycie, kto jest zdrajcą w Białym Domu. Peter Sutherland oraz ochraniana przez niego Rose starają się odkryć, kim jest tajemniczy spiskowiec. Przez długi czas bohaterowie nie wiedzą, komu ufać, a kto ukrywa złe zamiary. W artykule wyjawiamy, kto jest poszukiwanym zdrajcą.

UWAGA NA SPOILERY: Na tej stronie zdradzamy fabułę serialu Nocny Agent. Jeśli znalazłeś się tu przez przypadek, przejdź na stronę główną serwisu i znajdź coś fajnego do czytania.

Bardzo szybko dowiadujemy się, że zdrajcą jest wiceprezydent Redfield. Mężczyzna wraz z dyrektorem Turn Lake Industries, Gordonem Wickiem, zaplanowali zamach w metrze, który w ostatnim momencie udaremnił Peter. Chcieli pozbyć się prawicowego ekstremisty, Omara Zadara, gdyż uważali go za terrorystę. Próbowali zainscenizować wybuch w stacji metra, aby nikt nie dowiedział się, że to Zadar był głównym celem.

Zdrajcą okazuje się być wiceprezydent Redfield, spiskujący z Gordenem Wickiem

Okazuje się, że Redfield poprosił Diane Farr, by ta pomogła mu zatuszować zamach. Kobieta się zgadza, uznając, że robi to w imię wyższego dobra. Prawie do samego końca cała trójka, Farr, Wick i Redfield, planowała kolejny zamach na Zadara. Okazuje się, że mężczyźni nie powiedzieli Diane o wszystkim. Chcieli pozbyć się także Pani Prezydent, bliskiej przyjaciółki Farr.

Ostatecznie Redfield chowa się w bunkrze wraz z córką. Maddie nie ma zamiaru ukrywać się, gdy ojciec próbuje zabić Panią Prezydent. Dziewczyna ucieka z bezpiecznego miejsca, a wiceprezydent jest przekonany, że stracił kolejne dziecko. Okazuje się, że Maddie przeżyła i najpewniej wyjawi prawdę na temat działań swojego ojca.

Więcej o serialu Nocny Agent:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Zuzanna Kwasek

Autorka

Komentarze