Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

No Man's Sky otrzymało pierwsze wydarzenie społecznościowe

Oraz aktualizację naprawiającą kolejne błędy.

Twórcy No Man's Sky ze studia Hello Games uruchomili w produkcji pierwsze wydarzenie społecznościowe - trwające przez tydzień wyzwanie, które dostępne jest dla wszystkich graczy.

W zadaniu przekazanym przez „specjalistę Polo” użytkownicy muszą zbadać wskazany rejon galaktyki, by odnaleźć pojawiające się w losowych miejscach „dziwne obiekty”. Osoby, które oddadzą zleceniodawcy artefakty, otrzymają walutę o nazwie quicksilver.

Nowy środek płatniczy służy do kupowania wirtualnych przedmiotów, które oferowane są jednak tylko przez siedem dni. Obecnie w katalogu jest 6 części do budowy bazy, 3 elementy dekoracyjne, emotikona i rzecz przeznaczona do personalizacji postaci.

Deweloperzy podkreślają, że zaplanowali już pierwszy sezon wydarzeń społecznościowych. Warto zaznaczyć, że aby podjąć się zrealizowania wyzwania, należy ukończyć pierwszą misję związaną z kosmicznymi anomaliami.

Gracze mogą podjąć się nowego zadania

Jednocześnie opublikowano kolejną aktualizację gry - oznaczoną numerem 1.58. Twórcy wyeliminowali szereg błędów, w tym uniemożliwiające wczytanie zapisanych stanów rozgrywki. Poprawili też wygląd smugi świetlnej pozostawianej przez statek gracza.

W ubiegłym miesiącu No Man's Sky otrzymało darmowy dodatek Next, który wzbogacił tytuł o tryb wieloosobowy. Wydanie DLC doprowadziło do znacznego wzrostu popularności produkcji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze