Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nintendo planuje więcej remake’ów? Wydawca zorganizował ankietę

Może też chodzić o zupełnie nowe odsłony.

Nintendo zaskoczyło subskrybentów swojego programu lojalnościowego ankietą, z pomocą której najwidoczniej badają zainteresowanie graczy kolejnymi remake’ami swoich gier RPG. Może także chodzić o kompletnie nową odsłonę serii Super Mario RPG, Paper Mario lub Mario and Luigi.

Jak informuje serwis VGC, ankieta trafiła do wybranych subskrybentów programu My Nintendo w Europie. Jedno z pytań dotyczyło na przykład zaznaczenia wybranych cech powyższych tytułów, które respondenci uważają za najważniejsze. Wśród odpowiedzi pojawiają się „Zdobywanie poziomów i nauka nowych umiejętności”, „Eksplorowanie nowych światów” oraz „Zabawne dialogi i żartobliwa atmosfera”.

Kolejne strona ankiety zdradza natomiast plany Nintendo, co do eksperymentowania z różnymi mechanikami rozgrywki. Wydawca prosi badanych o zaznaczenie swoich ulubionych elementów rozgrywki z różnych gier, a wśród nich znajdziemy między innymi „Walka turowa”, „Walka w czasie rzeczywistym”, „Rytmiczne wciskanie przycisków” lub „Limit czasowy na podjęcie decyzji”.

I just got a survey in my e-mail asking me about my opinions on the different Mario RPGs. Here are some of the questions that were included.
byu/Aspharon inMario

Jeśli twórcy Switcha faktycznie planują nową odsłonę swoich nieco mniej popularnych gier o przygodach wąsatego hydraulika i jego przyjaciół, to być może czeka na nas produkcja RPG z prawdziwego zdarzenia. Ostatnia odsłona cyklu Paper Mario - o podtytule The Origami King - zadebiutowała w 2020 roku. Pomimo dobrych recenzji i świetnej sprzedaży, tytuł podzielił fanów nietypowym podejściem do rozgrywki.

Gra w czasie walki czerpie z gatunku gier logicznych - bitwy rozgrywają się na okrągłych arenach, podzielonych na pola i okręgi, a zadaniem gracza jest takie manipulowanie obrotem poszczególnych obszarów planszy, aby każdy zadawany cios uderzył w jak największą liczbę przeciwników.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Paper Mario: The Origami King

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze