Skip to main content

„Niezniszczalni 4” z kolejnym pełnym akcji zwiastunem. Tylko dla dorosłych

Na ekranie plejada gwiazd.

Wytwórnia Lionsgate opublikowała kolejny zwiastun widowiska „Niezniszczalni 4”. Materiał przeznaczony jest tylko dla dorosłych widzów, ponieważ obfituje w mocne, krwawe sceny. Na ekranie ponownie zobaczymy plejadę gwiazd. Premiera 22 września.

Po ponad dziewięcioletniej przerwie seria wraca z kolejną odsłoną, która wydaje się, że zachowa wszelkie tradycje cyklu. Będą zabawne momenty, mnóstwo akcji, wojskowego sprzętu i wielkie aktorskie nazwiska na każdym kroku. W najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć takich artystów jak Jason Statham (wcieli się w rolę Lee Christmasa), Dolph Lundgren (Gunner Jensen), Randy Couture (Toll Road) i Sylvester Stallone (Barney Ross).

„Niezniszczalni 4” to klasyczny akcyjniak z dynamicznymi scenamiZobacz na YouTube

Do stałej ekipy hollywoodzkich gwiazd dołączyli natomiast Megan Fox, raper Curtis „50 Cent” Jackson i Tony Jaa. Tak jak to już zostało wcześniej zapowiedziane, „»Niezniszczalni« tym razem zostają wciągnięci w spisek, który może doprowadzić do wybuchu konfliktu nuklearnego między Rosją a Stanami Zjednoczonymi. Wybuch III wojny światowej wisi na włosku. Dowództwo nad ekipą przejmie Lee Christmas. Czy jego ludzie uratują świat przed totalną zagładą?”.

Reżyserem widowiska „Niezniszczalni 4” jest Scott Waugh, twórca „Aktu odwagi”, „Need for Speed” czy „Siły przetrwania”. Przypomnijmy, że pierwsza odsłona cyklu zadebiutowała w 2010 roku. Po obu stronach kamery stanął wtedy Sylvester Stallone, który napisał także scenariusz do widowiska. Kolejne części ukazały się w 2012 i 2014 roku.

Zobacz także