Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależna gra logiczna The Magic Circle debiutuje na Steamie

Od reżysera BioShock 2.

Niezależna gra logiczna The Magic Circle zadebiutowała w programie Early Access na Steamie, wyceniona obecnie na 18 euro (ok. 114 zł - do 20 maja trwa 10-procentowa przecena).

Za projekt odpowiada studio Question Games, założone przez Jordana Thomasa - w przeszłości reżysera BioShock 2.

Wcielamy się w bohatera niedokończonej gry wideo, która utknęła w „deweloperskim piekle”. Projektanci zapomnieli dać herosowi moce, więc musimy pozyskać narzędzia od deweloperów i samodzielnie podbić świat.

„W odróżnieniu od zagadek z jednym rozwiązaniem, niekompletny stan każdej z lokacji jest pytaniem, na które można odpowiedzieć we własny sposób” - czytamy w opisie.

„Łapiąc twory deweloperów, kradnąc ich zachowania i mieszając je do własnych celów - albo wydamy grę »od środka«... albo ją anulujemy.”

W wersji Early Access znaleźć można wszystkie funkcje i pełną fabułę, ale napisy dostępne są tylko w języku angielskim. Twórcy przez następne sześć tygodni będą zbierać opinie graczy, po czym wprowadzą ostatnie poprawki i wydadzą pełną edycję.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Magic Circle

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze