Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nietypowy wypadek w Golczewie. Rozbiło się słynne BMW z Need for Speed

Nikomu nic się nie stało.
Fot.: OSP Golczewo

Do nietypowego wypadku doszło dziś rano na drodze powiatowej między Golczewem i Przybiernowem. Rozbiło się BMW w słynnym malowaniu rodem z Need for Speed.

Ucierpiało tylko auto. „Kierowca wyszedł o własnych siłach z pojazdu” - informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Golczewie. „Strażacy odłączyli akumulator oraz zneutralizowali płyny eksploatacyjne z wraku pojazdu. Przyczynę zdarzenia bada policja”.

Nietypowa, srebrna karoseria z niebieskimi pasami nie zostawia złudzeń, że mamy do czynienia z inspiracją słynną serią wyścigową od Electronic Arts. Pojazd - BMW M3 GTR GT (E46) - debiutował w Need for Speed: Most Wanted, gdzie odgrywał bardzo ważną rolę w fabule. Później pojawiał się też w Carbon, Most Wanted (2012), Heat i tak dalej.

„Razor! Na następnych zawodach cię pokonam!” - żartuje jeden z komentujących na Facebooku, nawiązując właśnie do fabuły pierwszej z wymienionych gier. BMW głównego bohatera na samym początku padło wtedy ofiarą sabotażu i później musieliśmy wspiąć się na szczyt Czarnej Listy, by je odzyskać.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze