Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niektórzy dostali już Cyberpunk 2077 - twórcy proszą o niepublikowanie materiałów z gry

Aby uniknąć rozpowszechniania spoilerów.
  • Sklep Best Buy rozesłał do klientów edycje kolekcjonerskie Cyberpunk 2077
  • CD Projekt Red wydało oświadczenie, w którym prosi o niepublikowanie materiałów z gry
  • Deweloperzy ostrzegają, że będą blokować wszelkiego rodzaju filmy

Cyberpunk 2077 ukaże się dopiero w przyszłym tygodniu, ale niektóre osoby weszły już w posiadanie produkcji. Na sytuację zareagował CD Projekt Red, prosząc o niepublikowanie materiałów z produkcji, aby nie popsuć zabawy innym.

„Istnieje możliwość, że niektórzy z was otrzymają swoją kopię gry przed dniem premiery. Może się to wydać nierealne, ale chcielibyśmy, aby wszyscy gracze na całym świecie mogli się tak samo cieszyć grą w dniu premiery, bez spoilerów” - napisano w oświadczeniu w mediach społecznościowych.

Komunikat CD Projekt Red (źródło: profil Cyberpunk 2077 na Facebooku)

„Dlatego gorąco was prosimy abyście NIE streamowali gry, nie wrzucali let's playów ani innych tego typu materiałów przed południem 9 grudnia. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni nasłać na was MAX-TAC (wiecie, tych drabów, którzy pozbywają się niechcianych materiałów z internetu” - dodano.

„Za to po południu, streamujcie tak jakby miało nie być jutra! W końcu mamy 2020 rok, nigdy nie wiadomo” - kończą komunikat przedstawiciele CD Projekt Red.

Serwis VGC relacjonuje, że osoby, które zamówiły edycję kolekcjonerską polskiej produkcji w amerykańskim Best Buy już otrzymali swój egzemplarz tytułu. To efekt pomyłki sklepu, który wysłał towar przedwcześnie.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia. Możesz już zobaczyć nasz darmowy, obszerny poradnik do Cyberpunk 2077 - znajdziesz tam opis przejścia gry, a także sekrety, aktywności i zadania poboczne.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze