Skip to main content

Nie, Cillian Murphy wcale nie pojawi się w Far Cry 7. Leaker wywołał zamieszanie

Tajemnicze obrazki.

Leaker z „dorobkiem” obejmującym gry Ubisoftu wywołał w weekend spore zamieszanie w temacie Far Cry 7, publikując szereg obrazków w serwisie X. Czy Cillian Murphy pojawi się w grze?

Na początek warto dodać, że leaker nie podał nawet wprost, że pisze o Far Cry 7 - jest za to duża siódemka, a reszty domyślono się zapewne na bazie faktu, że mowa o osobie, która w przeszłości trafnie informowała właśnie o zakulisowych działaniach francuskiej korporacji.

Pozostałe trzy obrazki to Cillian Murphy - niedawno gwiazda filmu „Oppenheimer” - a także bomba z licznikiem wskazującym 72 godziny oraz wielki krab. Zestawienie z pewnością interesujące, ale mediom najbardziej do gustu przypadł najwyraźniej właśnie aktor.

W sieci błyskawicznie pojawiły się artykuły mówiące o rzekomym zaangażowaniu Murphy’ego w Far Cry 7, co sam leaker postanowił jednak wkrótce zdementować. „Pamiętajcie, że NIGDY nie powiedziałem, że Cillian Murphy pojawi się w grze. Obrazek oznacza coś innego” - napisał niejaki „j0nathan”.

„Wkurza mnie, jak media od wczoraj remiksują tego tweeta. Zamieściłem cztery zdjęcia, nie podając więcej szczegółów, a oni piszą artykuły w stylu »Jonathan ogłosił, że Cillian Murphy będzie antagonistą w Far Cry 7«” - dodał wkrótce później.

Wiemy więc tyle, co przed publikacją tego wpisu w serwisie X - czyli nic. Obecność Murphy’ego i bomby na obrazkach może równie dobrze sugerować grę o Oppenheimerze, a wielki krab - historycznie realistyczną wizję Japonii.

Jeśli licznik umieszczony na bombie ma wskazywać na termin ogłoszenia, to 72 godziny od czasu publikacji wpisu upłyną jutro, 23 kwietnia. Może wtedy poznamy więcej szczegółów.

Read this next