Skip to main content

Nicolas Cage pojawi się w Death Stranding 2? Aktor odwiedził Hideo Kojimę

Najistotniejsze jest to, gdzie się spotkali.

Hideo Kojima jest twórcą, który na przestrzeni lat mocno związał się z Hollywood, a pojawianie się znanych z kinowych premier twarzy na monitorach graczy nie jest już niczym niezwykłym. Twórca Death Stranding spotkał się niedawno ze znanym gwiazdorem.

Od muzyki komponowanej przez Harry'ego Gregsona-Williamsa po angażowanie aktorów pokroju Normana Reedusa czy Madsa Mikkelsena, słynny projektant coraz mocniej łączy ze sobą światy gier i kina. Choć to jeszcze nic pewnego, to najwyraźniej w jednym z nadchodzących tytułów Kojima Productions zobaczymy kolejną filmową ikonę.

Na twitterowym profilu Hideo Kojimy opublikowano zdjęcia ze spotkania twórcy z Nicolasem Cage'em. Choć nie wiadomo, co dokładnie słynny aktor robił w siedzibie Kojima Productions, to sam fakt przybycia gwiazdy do studia deweloperskiego dość jasno sugeruje, że nie chodziło tylko o koleżeńską pogawędkę.

Skoro Nicolas Cage pojawił się w siedzibie Kojima Productions, to najprawdopodobniej w celu digitalizacji swojego wizerunku, co z kolei sugeruje, że aktor może wystąpić w którejś z nadchodzących gier japońskiego zespołu. Trudno powiedzieć, czy chodzi o Death Stranding 2, czy zupełnie inny projekt, choć najłatwiej postawić na drobny epizod w kontynuacji przygód Sama Bridgesa.

Warto też wspomnieć, że Nicolas Cage pojawił się niedawno na scenie Summer Game Fest, gdzie zapowiedział swój występ w Dead by Daylight, gdzie zagra samego siebie w roli jednego z ocalałych. Możliwe, że udział w produkcji Behaviour Interactive spodobał się aktorowi na tyle, iż postanowił wystąpić w grze Hideo Kojimy.

Zobacz także