Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nicolas Cage dostaje coraz dziwniejsze role. „The Retirement Plan” na pierwszym zwiastunie

Tym razem zawalczy z mafią.

Nicolas Cage przebiera ostatnio w projektach, angażując się w coraz to ciekawsze inicjatywy. Jedną z nich jest film „The Retirement Plan”, który doczekał się pierwszego zwiastuna i daty premiery.

Produkcja opowie historię dosyć nietypowej rodziny. Nicolas Cage wcieli się w rolę Matta - zabójcy na emeryturze - który wyrusza na pomoc swojej córce. Otrzymamy więc kolejną opowieść o starszym panu, który w razie potrzeby zmienia się rasowego wojownika, by stanąć twarzą w twarz z mafią. Historia pokazała jednak, że filmy z tego gatunku mają się całkiem dobrze. Do głowy nasuwa się choćby „Nikt” z Bobem Odenkirkiem w roli głównej.

„The Retirement Plan” trafi do amerykańskich kin 25 sierpnia. Data premiery w Polsce pozostaje na ten moment nieznana. Oprócz Nicolasa Cage'a zobaczymy też inne znane nazwiska, w obsadzie znaleźli się bowiem Ashley Greene („W złym miejscu”) oraz Ron Perlman, a więc twarz kultowego „Hellboya”.

Zarówno wyreżyserowaniem tytułu jak i napisaniem scenariusza zajął się Tim Brown, który nie kryje zachwytu możliwością współpracy z Cage'em. „Jestem niezwykle wdzięczny Nickowi i reszcie obsady. Możliwość zobaczenia tego filmu w kinach będzie spełnieniem dziecięcych marzeń” - powiedział Brown w rozmowie z portalem Deadline.

Film ma być w założeniu klasyczym połączeniem akcji i komedii z Nicolasem Cage'em” - dodał Scott Cennedy, prezes wytwórni Falling Forward Films. „Jesteśmy wielkimi fanami kinowych doświadczeń, a nie ma nic lepszego, niż salwy śmiechu na widowni podczas oglądania »The Retirment Plan« na wielkim ekranie” - przyznał dalej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze