Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Netflix pokazał nowy serial twórców „Gry o tron”. To ekranizacja cenionej powieści

„Problem trzech ciał” zadebiutuje w marcu.

Netflix zaprezentował oficjalnie pierwszy zwiastun serialu „Problem trzech ciał”, będącego adaptacją cenionej powieści autorstwa Liu Cixin. Reżyserii widowiska podjęli się showrunnerzy „Gry o tron” - David Benioff oraz Daniel B. Weiss.

„Problem trzech ciał” to konkretnie pierwsza część trylogii o nazwie „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Wydana w 2008 roku powieść z gatunku science-fiction szybko stała się bestsellerem w Chinach, a wkrótce także i w innych zakątkach świata.

Widowisko zadebiutuje w katalogu Netflixa 24 marca. Jak to zwykle przy ekranizacjach bywa, wśród internautów nie brakuje wielu obaw i wątpliwości. Wydaje się jednak, że zwiastun zrobił niezłe pierwsze wrażenie. Jest gwiazdorska obsada (John Bradley i Liam Cunningham właśnie z „Gry o tron”), dramatyczna muzyka i całkiem miłe dla oka efekty specjalne.

Cover image for YouTube videoProblem trzech ciał | Oficjalny zwiastun | Netflix

Fatalna decyzja młodej kobiety podjęta w Chinach w latach 60. XX wieku odbija się w przestrzeni i czasie na grupie genialnych współczesnych naukowców”- głosi opis produkcji. „Gdy prawa natury wymykają się spod kontroli, piątka byłych współpracowników spotyka się ponownie, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości” - czytamy dalej.

Wypada zapewne zaznaczyć, że widok nazwisk Davida Benioffa oraz Daniela B. Weissa nie wywoła uśmiechu na twarzy wszytkich fanów „Gry o tron”. To właśnie tej dwójcę zarzuca się poprowadzenie serialu w stronę niezbyt satysfakcjonującego finału, jakim był ósmy sezon. Pozostaje trzymać kciuki, że obaj panowie wyciągnęli wnioski z zalewu krytyki.

Oprócz wspomnianej dwójki aktorów w obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Benedict Wong („Doktor Strange”), Jovan Adepo („Babylon”), Jonathan Pryce („The Crown”) oraz Eiza Gonzalez („Baby Driver”).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze