Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

NBA 2K18 - demo debiutuje dziś na PS4 i Xbox One

Z prologiem kampanii.

Demonstracyjna wersja NBA 2K18, z podtytułem The Prelude, zadebiutuje jeszcze dzisiaj dla wszystkich zainteresowanych na konsolach obecnej generacji.

Demo będzie można pobrać na PS4 (12,4 GB) oraz Xbox One (11,76 GB).

Pełna odsłona ukaże się także na PC, PS3, X360 i Switch. Premiera za tydzień - 15 września - dla zamówień przedpremierowych oraz 19 września dla pozostałych kupujących.

Fajny blezer

„Fani będą mieli okazję poczuć przedsmak niesamowitej przygody oraz wypróbować całkowicie nowy tryb rozgrywki - The Neighborhood” - czytamy w informacji prasowej.

Tryb łączy w całość lubiane elementy serii: MyPark, Pro-Am oraz MyCareer. Otrzymujemy sporych rozmiarów otwarty, sieciowy świat, w którym kontrolujemy własnego zawodnika, wchodząc w interakcje z innymi graczami i podnosząc własne statystyki na ulicznych kortach.

Wszelkie zgromadzone postępy będzie można następnie przenieść do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na zakup.

Warto przypomnieć, że The Neighborhood nie będzie jedynym trybem kampanii w NBA 2K18. Jest też The Next Chapter, gdzie wcielamy się w byłego koszykarza, wracającego do NBA po sześciu latach przerwy, po poważnej kontuzji, która zakończyła jego karierę na parkiecie.

Główną atrakcją będzie podejmowanie wyborów w przeróżnych przerywnikach: w dialogach z zawodnikami, trenerami czy dziennikarzami. Podejmowane wybory mają mieć istotne znaczenie, faktycznie wpłyną na personel zespołu i nie będą podobno dyktowane z góry przez scenarzystów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze