Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Myszki, klawiatury oraz inne akcesoria gamingowe taniej w Media Expert

Ostre ceny dla ostrych graczy.

W sklepie Media Expert trwa właśnie promocja na wybrane myszki, klawiatury oraz innego rodzaju gamingowe akcesoria od firmy Mad Dog. Dzięki temu możemy zakupić dobre jakości peryferia w atrakcyjnie niskich cenach. Poniżej zamieszczamy linki do wybranych ofert.

Promocja trwa do 04.01 do końca dnia.

Wygodna i porządnie wykonana myszka powinna być podstawowym wyposażeniem biurka każdego gracza. W ramach akcji promocyjnej znajdziemy kilka interesujących modeli, ale wyróżnia się zdecydowanie model Mad Dog GM905, cechujący się wymiennymi panelami bocznymi z różnym rodzajem wyprofilowania i liczbą przycisków. Jest to rozwiązanie znane ze znacznie droższych myszek, a teraz dostępne jest także w ofercie innych producentów.

Drugim, obok myszki, najważniejszym peryferium gamingowego komputera jest oczywiście klawiatura. Zależnie od preferencji użytkownika, możemy wybrać modele z różnymi rodzajami przełączników mechanicznych - mowa o mechanizmach typu „Blue” z wyraźnym i głośnym kliknięciem oraz znacznie cichszych konstrukcjach w rodzaju „Red” - ale też niemal bezgłośnych i wyraźnie tańszych konstrukcjach membranowych.

Do dopełnienia zestawu warto także zainwestować w wysokiej jakości headset, pozwalający na bezproblemową komunikację z naszymi towarzyszami w grze. Osoby chcące transmitować swoją rozgrywkę w sieci mogą także pokusić się o osobny, dedykowany mikrofon na statywie. Widzowie streama z pewnością docenią lepszą jakość dźwięku niż zazwyczaj można uzyskać na mikrofonie wbudowanym w słuchawki.

Wszystkie gry objęte promocją znajdziesz pod tym linkiem.