Skip to main content

Morderczy Kubuś Puchatek znów o sobie przypomina. W nowym zwiastunie

Miś o bardzo krwawym rozumku.

Opublikowano nowy zwiastun krwawego horroru „Winnie the Pooh: Blood and Honey” (ang. „Kubuś Puchatek: Krew i miód”). Twórcy przypominają o swojej produkcji, która zadebiutuje już niebawem.

Film przedstawi losy Kubusia Puchatka i jego przyjaciela Prosiaczka, którzy niemal w niczym nie przypominają swoich książkowych pierwowzorów. Gdy dorosły Krzyś wraca do Stumilowego Lasu ze swoją partnerką, by odwiedzić przyjaciół z dzieciństwa, zastaje potworny widok - Puchatek i Prosiaczek opętani szaleństwem wymordowali inne zwierzęta.

Krótki teaser pokazuje fragmenty kilku scen sugerujących, że Kubuś i Prosiaczek nie są zachwyceni odwiedzinami. Owładnięci szaleństwem przyjaciele z dzieciństwa stają się morderczymi psychopatami, którzy nie spoczną, dopóki nie zemszczą się za cierpienie wywołane odejściem chłopca i porzucenie ich w Stumilowym Lesie.

Horror utrzymany w konwencji slashera ukazuje kultowe postacie w alternatywnym ujęciu, co jest możliwe dzięki temu, że niedawno Kubuś Puchatek stał się częścią domeny publicznej. Pozwala to twórcom różnej maści sięgać po materiał źródłowy bez żadnych opłat i konieczności uzyskania aprobaty właściciela licencji.

„Winnie the Pooh: Blood and Honey” zadebiutuje w amerykańskich kinach już 15 lutego, a od dziś można za oceanem kupować bilety na seanse premierowe. Wkrótce potem produkcja zawita na platformy VOD, choć obecnie nie wiadomo gdzie i kiedy obejrzymy film w Polsce.

Zobacz także