Skip to main content

Mobilne MMO Avatar Reckoning doczekało się zwiastuna z rozgrywką

PvP, PvE i personalizacja postaci na Pandorze.

Gra Avatar: Reckoning osadzona w uniwersum wykreowanym przez Jamesa Camerona doczekała się zwiastuna z rozgrywką. Możemy dzięki niemu lepiej spojrzeć na to, czym będzie MMO tworzone wyłącznie na urządzenia mobilne.

Zwiastun zaczyna się od ukazania dzikich krajobrazów Pandory, a następnie pokazuje sceny rodem z pierwszego filmu. Fragmenty rozgrywki pokazują walkę z obcymi zwierzętami oraz siłami korporacji RDA, oraz przybliża aspekty gry online. W Avatar: Reckoning można będzie współpracować lub walczyć z innymi graczami, a w grze znajdziemy sporo opcji dostosowania postaci.

Personalizacji stroju i broni poświęcono w powyższym materiale sporo czasu, możemy zatem sądzić, że będzie to ważny element rozgrywki. Trudno oprzeć się porównaniom z Fortnite - zarówno gameplay, jak i styl graficzny mocno przypominają hit Epic Games, jest nawet lądowanie na spadochronie. Można zauważyć też pewne inspiracje marką Ubisoftu - The Division.

Nagranie zaprezentowano podczas wczorajszego pokazu Disney & Marvel Game Showcase 2022. Gra zadebiutuje „wkrótce” na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Zobacz także