Skip to main content

Miliony widzów „Rodu smoka”. To największa premiera HBO w historii

Ogromna oglądalność spin-offu „Gry o tron”.

Prawie 10 milionów widzów obejrzało „Ród smoka”, zliczając wynik ze wszystkich platform w USA. To największa premiera serialu HBO w historii w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej i tzw. regonie EMEA - Europie, na Bliskim Wschodzi i Afryce.

Wspaniale było zobaczyć, jak miliony fanów »Gry o tron« wracają z nami do Westeros” powiedział w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter dyrektor ds. treści HBO i HBO Max, Casey Bloys.

„Ród smoka” pobił także rekord debiutu serialu „Gry o tron” z 2011 roku, który wynosił 2,22 miliona widzów. Pamiętajmy tylko, że HBO w tamtym czasie nie miało tak mocnej pozycji na rynku, a sam świat „Gry o tron” był wtedy czymś zupełnie nowym.

»Ród smoka« posiada niesamowicie utalentowaną obsadę i ekipę, która włożyła swoje serce i duszę w produkcję. Jesteśmy zachwyceni pozytywną reakcją widzów. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z publicznością tym, co jeszcze George R.R. Martin, Ryan Condal i Miguel Sapochnik mają dla nich w zanadrzu w tym sezonie” - dodał Casey Bloys.

„Ród smoka” możecie oglądać na platformie HBO Max i na kanale HBO.

Zobacz także