Skip to main content

Microsoft szykuje trzy nowe modele Xbox Series X/S na święta

Różne kolory i pojemność.

Microsoft ogłosił, że w okresie świątecznym obecnego roku w sprzedaży pojawią się trzy nowe modele konsol Xbox Series X/S.

Pierwszy w kolejce jest Xbox Series S z 1 TB pamięci i w wersji kolorystycznej Robot White. To uzupełnienie oferty, ponieważ w ubiegłym roku na rynek trafiła podobna maszyna, ale w kolorze czarnym. Najważniejszą cechą w stosunku do standardowego sprzętu jest tu oczywiście więcej miejsca na gry. Cena: 349,99 euro.

Zobacz na YouTube

Idąc dalej, mamy Xbox Series XDigital Edition z 1 TB. Jak sugeruje sama nazwa, konsola jest pozbawiona napędu optycznego i bazuje wyłącznie na ściąganiu gier przez sieć. Wyróżnia się też kolor - biel Robot White w stylu Series S. Cena: 499,99 euro.

Na koniec Xbox Series X 2 TB Galaxy Black Special Edition. Za skomplikowaną nazwą kryje się spora pula pamięci, ale główną cechą wyróżniającą jest zapewne czarna obudowa w stylu gwiezdnego nieba (jeśli gwiazdy byłyby zielone, rzecz jasna). Do tego pad z korespondującym wzorem na krzyżaku.

„Czerpiąc inspirację z konstelacji oraz z ducha eksploracji i przygody, jaki wywołuje przestrzeń kosmiczna, specjalna edycja konsoli w kolorze Galaxy Black charakteryzuje się srebrnym, szarym i zielonym efektem, reprezentującym tysiące gier i miliony graczy grających na konsoli Xbox” - czytamy w opisie. Tu cena będzie wyższa, ustalona na 649,99 euro lub lokalny odpowiednik.

Zobacz także