Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft o krytyce Inside Xbox: Za bardzo rozbudziliśmy oczekiwania, to nasza wina

"Doceniamy wszystkie opinie".

Wczoraj wyemitowano kolejny odcinek Xbox Inside, podczas którego ujawniono gry od zewnętrznych wydawców na Xbox Series X. Pokaz nie przypadł do gustu wszystkim fanom, którzy niezadowolenie wyrażają w mediach społecznościowych. Głos zabrał przedstawiciel Microsoftu.

„Jeżeli nic byśmy wcześniej nie mówili i zaprezentowali majowy program, tak jak w poprzednim miesiącu, podejrzewam, że reakcje byłyby inne. Zdecydowanie rozbudziliśmy zbyt wielkie oczekiwania i to całkowicie nasza wina” - na Twitterze napisał Aaron Greenberg, odpowiadający za marketing.

„Doceniamy wszystkie opinie i mogę was zapewnić, że bierzemy je pod uwagę oraz, że jako zespół wyciągniemy z nich wnioski” - dodał przedstawiciel Microsoftu.

To nie jest jedyna tego typu wypowiedź po wczorajszym Xbox Inside. Dyrektor kreatywny Assassin's Creed Valhalla - Ashraf Ismail - przyznał, że fani mieli prawo oczekiwać więcej niż „trailer gameplaya” produkcji.

Podczas pokazu zaprezentowano łącznie 13 gier. To jednak pierwsze z trzech zaplanowanych wydarzeń, które będą odbywać się co miesiąc w ramach cyklu Xbox 20/20 - w lipcu amerykańska firma zamierza ujawnić własne gry, w tym Halo Infinite.

Poprzednio: Lista gier od zewnętrznych wydawców z darmową aktualizacją na Xbox Series X

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze