Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Michael Madsen promuje tajemniczą zapowiedź na Game Awards

O co chodzi?

Popularny Michael Madsen pojawił się w reklamie projektu, który firma 505 Games przygotowuje we współpracy z Epic Games. Tajemniczy tytuł zobaczymy najwyraźniej na imprezie The Game Awards w przyszłym tygodniu.

Przygotowany materiał wideo ujawnia, że Geoff Keighley - organizator gali - zgubił portfel. Znajduje go właśnie Madsen - lub też postać, w którą wciela się postać. Mężczyzna postanawia oddać zgubę w recepcji, gdzie sekretarka sprawdza zawartość, ujawniając między innymi kod QR.

Ten prowadzi pod adres visitrockaycity.com, gdzie zainteresowani mogą zapisać się do newslettera, z obietnicą dalszych aktualizacji. Witryna prezentuje łódkę z żaglem ozdobionym logo Epic Games, a także miasto Rockay City, przypominające - jak się wydaje - skąpane w nocy Miami.

Nad metropolią lata helikopter, w tle słychać syreny policyjne, a na budynkach wyświetlane jest odliczanie, kończące się właśnie na imprezie The Game Awards w nocy z czwartku na piątek w przyszłym tygodniu.

Poza tym nie znamy żadnych konkretów. Skąd Michael Madsen? Aktora kojarzyć można z ról w filmach Quentina Tarantino, ale także z gier wideo - wcielał się choćby w Toniego Cipriani w GTA 3 oraz w Dauda w Dishonored.

505 Games ma w dorobku sporo tytułów, w ostatnich latach wydając między innymi Control, Death Stranding (na PC), No Man's Sky na Xbox One czy Payday 2. Ta ostatnia seria wydawałaby się interesującym kierunkiem spekulacji, gdyby nie fakt, że prawa posiada obecnie Starbreeze Studios.

Read this next