Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect 1 - Kaidan: romans i seks

Alenko tylko dla kobiet.

Kaidan Alenko jest pierwszą osobą z zespołu, która dołączy do oddziału Sheparda już w trakcie prologu rozgrywanego na planecie Eden Prime. Jeśli chcesz nawiązać z Kaidanem, to niezbędnym warunkiem przy tworzeniu postaci Sheparda jest wybranie kobiety. W innym przypadku stworzenie związku z Kaidenko będzie niemożliwe.

Podstawą nawiązania romansu jest utrzymywanie donbrych relacji z Kaidanem (1), który na pokładzie Normandii przebywa w kwaterach załogi (wchodzisz do nich przez drzwi nieopodal mapy galaktyki).

Alenko (2) stoi zazwyczaj przy monitorze w pobliżu schodów. Staraj się go odwiedzać, w każdej możliwej chwili, a zwłaszcza po kończeniu misji głównych. Podczas rozmów wykazuj zainteresowanie jego sprawami i przyzwalaj na prowadzony z jego strony flirt. Nie możesz go również pozostawić na Virmirze w trakcie wykonywania jednego z zadań fabularnych.

Postępowanie w ten sposób sprawi, że Kaidenko zacznie nawiązywać coraz bliższą znajomość z panią kapitan Shepard. Kontynuowanie znajomości w ten sposób sprawi, że para w końcu nawiąże ze sobą romans przed rozpoczęciem misji na Ilos.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi opcjami romansowania dostępnymi w grze.

Następnie: Mass Effect 1 - Liara: romans i seks

Spis treści: Mass Effect 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mass Effect 1 - Ashley: romans i seks

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze