Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel szykuje potężną dawkę nostalgii. Nowy serial animowany zachwycił krytyków

X-Meni wrócili w chwale.

Wygląda na to, że fani kultowych X-menów nie zawiodą się na najnowszym serialu animowanym od Marvel Studios. Pierwsze opinie o „X-Men '97” zapowiadają niezwykle wierną i udaną kontynuację superbohaterskiego cyklu.

W ramach szybkiego wyjaśnienia: „X-Men '97” to nowy serial animowany, będący kontynuacją kultowej serii nadawanej w latach 1992 - 1997. Widowisko wprowadzi nowe wątki, zachowując kreskówkową oprawę graficzną i klimat rodem z lat 90. Dziennikarze i krytycy, którzy mieli możliwość obejrzenia trzech odcinków przed premierą, wydali spójną opinię - nowi X-Meni „dowieźli”.

„Właśnie obejrzałem pierwsze trzy odcinki »X-Men '97« i mogę śmiało powiedzieć, że fani oryginalnej serii będą bardzo zadowoleni” - pisze Russ Milheim z The Direct. „Niezwykle spodobał mi się zaktualizowany styl animacji. To wspaniałe, że X-Meni znów są w centrum uwagi”.

Zobacz na YouTube

Widziałem trzy odcinki »X-Men '97« - to zastrzyk nostalgii w świetnym stylu. Sceny akcji z wykorzystaniem supermocy są świetne i kreatywne. To serial zarówno dla miłośników oryginału, jak i nowych fanów!” - czytamy na profilu POC Culture.

Podobnego zdania jest redaktorka serwisu Comicbook, zachwycająca się wykonaniem animacji i poziomem scenariusza. „Pierwsze trzy odcinki »X-Men '97« są absolutnie epickie i przekraczają oczekiwania pod każdym względem. Nostalgia jest tu silna, ale nie tylko ona robi robotę” - napisała w serwisie X.

Pierwsze dwa odcinki „X-Men '97” zadebiutują już 20 marca, eksluzywnie na platformie Disney+. Kolejne epizody będą publikowane co tydzień w środę. Pełną listę premier filmów i seriali zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie znajdziecie w tym artykule.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze