Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel podgrzewa atmosferę przed premierą „Marvels”. Jest nowy zwiastun filmu

Superbohaterki łączą siły.

Otrzymaliśmy nowy zwiastun filmu „Marvels”, w którym siły połączą trzy superbohaterki - Kapitan Marvel, Ms. Marvel oraz Spectrum. Będzie to ostatnia z zaplanowanych na ten rok kinowych produkcji osadzonych w MCU.

Oprócz przepełnionego akcją materiału, udostępniono także szerszy opis widowiska - „Carol Danvers (Kapitan Marvel) odzyskała swoją tożsamość od tyranów z imperium Kree i zemściła się na Najwyższej Inteligencji. Konsekwencje jej czynów sprawiają jednak, że niespodziewanie przyjmuje na barki ciężar zdestabilizowanego uniwersum. Obowiązki wzywają ją do czasoprzestrzennej anomalii związanej z Kree”.

W „Marvels” nie zabraknie elementów typowo komediowych

„Moce Carol zostają tam połączone z mocami jej superfanki z Jersey City, Kamali Khan (Ms. Marvel), oraz jej dawno niewidzianej siostrzenicy, obecnie astronautki organizacji S.A.B.E.R., kapitan Moniki Rambeau (Spectrum). To zaskakujące trio będzie musiało połączyć siły, by uratować wszechświat” - czytamy.

Finalnie otrzymamy więc kontynuacje wątków zapoczątkowanych w filmie „Kapitan Marvel” oraz w serialach „WandaVision” i „Ms. Marvel”. Do swoich ról powrócą Brie Larson, Teyonah Parris i Iman Vellani. Na ekranie pojawi się także Nick Fury (Samuel L. Jackson) wraz ze swoją nową organizacją S.A.B.E.R. „Marvels” będzie trzecim obrazem piątej fazy MCU. Jego premierę zaplanowano na 10 listopada.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze