Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mało kto wie, że najtrudniejsza gra ostatnich lat dostała sequel. Dziś kupisz go taniej na Steamie

Coś dla fanów wyzwań.

Trwająca od wczoraj wielka wiosenna wyprzedaż Steama to jedna z najlepszych okazji w roku, aby nadrobić growe zaległości albo po prostu kupić od dawna wymarzony tytuł. Jeśli jesteś fanem wyzwań, Darkest Dungeon 2 będzie propozycją dla ciebie.

W ramach wspomnianej wyprzedaży, Darkest Dungeon 2 kupimy na Steamie za 123,94 zł, a więc 33% taniej niż standardowo. Produkcja jest oczywiście kontynuacją hitowego indyka z 2016, choć tym razem studio Red Hook postawiło na masę odważnych zmian. W drugiej części nie eksplorujemy tytułowych lochów, lecz próbujemy uratować świat na skraju apokalipsy.

Zmiany dotknęły samych fundamentów rozgrywki. W Darkest Dungeon 2 zabawę zaczynamy od wyboru czteroosobowego składu bohaterów, którym wyruszymy w kilkugodzinną podróż. Bazę wypadową zastąpiły jednak karczmy, w których regenerujemy siły i dbamy o dobre relacje między naszymi herosami. Niemal identyczna pozostała za to turowa walka, wzbogacona o nową oprawę graficzną i perspektywę 2,5D.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze