Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MadCatz M.O.J.O. - nowa konsola z Androidem za tysiąc złotych

Procesor Tegra 4, 2 GB RAM-u i 1080p.

Firma MadCatz, zajmująca się głównie produkcją akcesoriów dla graczy, wypuściła na rynek własną konsolę napędzaną systemem Android - M.O.J.O. Premiera 10 grudnia.

Zestaw zawiera gustowną obudowę z samą konsolą oraz pad. Całość wyceniono na 220 funtów, czyli około 1100 zł. Urządzenie podłączone do telewizora umożliwia włączenie gier z Androida oraz odtwarzanie filmów, wszystko w rozdzielczości 1080p.

Digital Foundry zauważa, że choć M.O.J.O. na pewno dysponuje wysoką mocą, to większość produkcji tworzonych na system Android jest dostosowana do znacznie słabszych urządzeń, przez co nadmiar mocy obliczeniowej po prostu się marnuje.

Jak udowodniły już testy Nvidia Shield, gry tego typu powstają raczej z myślą o smartfonach, a co za tym idzie - ekranach dotykowych, przez co produkcje włączone w 1080p i kontrolowane za pomocą pada nie zawsze się sprawdzają.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze