Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lords of the Fallen to około 30 godzin zabawy. Są nowe szczegóły

Nowa Gra Plus i różne zakończenia.

Coraz lepiej zapowiadające się Lords of the Fallen nie będzie krótką przygodą. Zdaniem deweloperów, gracze niezaznajomieni z gatunkiem soulslike mogą spędzić w grze ponad 30 godzin. Nie zabraknie też Nowej Gry Plus z kilkoma niespodziankami.

Oczywiście gry na wzór cyklu Dark Souls, którym inspiruje się studio Hexworks, rządzą się swoimi prawami. Weterani zaprawiani w produkcjach FromSoftware mogą roznieść przeciwników przy pierwszym podejściu i ukończyć wątek główny w jeden dzień. Mniej doświadczona osoba tyle samo czasu spędzi na walce z bossem pierwszej lokacji.

Jeśli jednak przyjmiemy, że każdy gracz na świecie startuje z tego samego poziomu, standardowe przejście Lords of the Fallen powinno zająć około 25-30 godzin. Szczegóły przedstawili Cezar Virtosu oraz Saul Gascon - kolejno dyrektor kreatywny i szef studia - w wywiadzie dla serwisu MP1st.

Mniej więcej 30 [godzin]. Ale masz jeszcze różne zakończenia. Są trzy, zależnie od frakcji, z którą się sprzymierzysz, więc będzie powód, by zagrać ponownie. Plus do tego dojdą jeszcze różne klasy i rodzaje buildów, które będziesz chciał wypróbować”- wyjaśniał Gascon.

Jak dodał dalej, tryb Nowej Gry + nie zaoferuje wyłącznie wzmocnionych wersji przeciwników, ale także zestaw niespodzianek. Dla przykładu, gracz będzie mógł operować tylko jednym, przenośnym punktem odradzania. Ta sama mechanika miała oryginalnie trafić do podstawowej wersji gry, ale twórcy doszli do wniosku, że jest zbyt skomplikowana.

Dla przypomnienia, Lords of the Fallen - a więc oficjalny reboot gry o tej samej nazwie, wydanej w 2014 roku - ukaże się na rynku 13 października obecnego roku. Tytuł zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze