Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Leonardo DiCaprio prawdopodobnie zagra główną rolę w „Billy Summers” od Stephena Kinga

Thriller doczeka się ekranizacji.

Bestsellerowy thriller Stephena Kinga pod tytułem „Billy Summers” doczeka się ekranizacji. Produkcja powstanie pod patronatem Warner Bros., a główną rolę prawdopodobnie zagra Leonardo DiCaprio.

Istnieje także duża szansa, że projekt poprowadzi J.J. Abrams, autor między innymi filmów „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” i „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”. Informacje dotyczące popularnego aktora i reżysera nie są jeszcze potwierdzone, ale wiemy natomiast, że należące do nich studia Robot i Apian Way będą odpowiedzialne za produkcję.

Pierwotnie „Billy Summers” miało być zaadaptowane na serial składający się dziesięciu odcinków, ale zdecydowano się jednak zrealizować film. Jak informuje serwis Deadline, scenariusz do ekranizacji znanej książki rozpiszą Edward Zwick i Marshall Herskovitz, duet stojący za sukcesem filmów „Ostatni samuraj”, „Krwawy diament” czy „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”.

„Ostatni samuraj” Zwicka i Herskovitza to dla wielu kultowy filmZobacz na YouTube

„Billy Summers” przedstawia historię jednego z najlepszych na świecie płatnych zabójców, który - co ciekawe - przyjmuje zlecenia jedynie na złych ludzi. Po wielu latach pracy bohater postanawia w końcu przejść na upragnioną emeryturę. Decyduje się więc podjąć ostatnie, bardzo dobrze płatne zlecenie, które zmieni jego życie.

Przypomnijmy, że czekamy na adaptację również innej powieści Stephena Kinga „The Boogeyman”. Horror zebrał świetne opinie po pokazach testowych i 2 czerwca tego roku ukaże się kinach.

Read this next