Skip to main content

Legolas na torze. Orlando Bloom zagra w filmie Gran Turismo

W roli promotora wyścigów.

Orlando Bloom - aktor znany m.in. z roli Legolasa w ekranizacjach „Władcy Pierścieni” oraz Willa Turnera w cyklu „Piraci z Karaibów” - zagra w nadchodzącym filmie na podstawie serii gier Gran Turismo.

Jak informuje serwis Dark Horizons, Bloom wcieli się w rolę marketingowca, zajmującego się promowaniem wyścigów samochodowych, które jednocześnie uważa za sztukę. Oprócz niego na ekranie zobaczymy m.in. Davida Harboura (znanego z roli Jima Hoppera w „Stranger Things”), który wcieli się w rolę emerytowanego profesjonalnego kierowcy, wprowadzającego głównego bohatera w świat wyścigów.

Historia przedstawia losy nastoletniego gracza Gran Turismo, w którego wciela się Archie Madekwe („Midsommar”, „Voyagers”). Umiejętności zdobyte podczas grania w grę pozwalają bohaterowi wygrać zawody organizowane przez Nissana, co otwiera mu drogę do kariery w prawdziwych wyścigach samochodowych. Zdjęcia do filmu ruszą w przyszłym tygodniu, natomiast sama produkcja trafi na ekrany kin w połowie przyszłego roku.

Zobacz także