Skip to main content

LEGO Saga Skywalkerów – łamigłówki: Jezioro Paonga

Wszystkie zagadki z klockami kyber przy Jeziorze Paonga, w regionie Naboo.

Naboo jest jedną z pierwszy lokacji, które odwiedzisz w LEGO Star Wars Saga Skywalkerów. Prócz głównego wątku fabularnego, możesz tu odnaleźć sporo klocków kyber, do zdobycia których konieczne jest ukończenie łamigłówek. Na tej stronie prezentujemy sposób ich zdobycia.Wysoko w wielkodrzewach

Na tę zagadkę trafisz w trakcie misji Ktoś silniejszy, zaraz po rozpoczęciu etapu Ostrzec Naboo. Zanim udasz się na rozmowę z Jar Jar Binksem, odwróć się i odbij na północ (1).

W oddali zobaczysz elementy do ułożenia (2). W pierwszej kolejności skieruj się na prawo i złap skrzynię (3) przy pomocy Mocy (kółko / B). Przenieś ją do pozostałych elementów.

Ustaw skrzynkę na istniejącej konstrukcji, by stworzyć schody, a następnie złap kolejną leżącą na ziemi skrzynię i ustaw ją jeszcze wyżej. Dzięki temu powstaną schody (4), po których będziesz mógł wskoczyć.

Wdrap się teraz po nich i przeskocz do klocka kyber, by go zebrać i zaliczyć tę łamigłówkę.


Rozgałęzienie

Na kolejną łamigłówkę natrafisz zaraz po rozmowie z Jar Jar Binksem. Podejdź z nim do wody, a następnie odbij w lewo i wdrap się po skałach (1).

Przegoń ptaka (2) z gniazda za pomocą mocy bohatera, a następnie przedostań się na drugą stronę za pomocą prętów (3) wbitych do drzew. Tam też znajdziesz poszukiwany klocek kyber.


Pływanie po Paonga

Kolejna zagadka czeka w tym samym miejscu, co poprzednie. Stań na krawędzi wody i ustaw jedną z postaci na skrzyni (1) na brzegu.

Przełącz się na drugą postać, która dysponuje Mocą. Złap skrzynię i przesuń ją w pobliże klocka kyber (2) widocznego w oddali. Puść skrzynię, przełącz się na poprzednią postać i zbierz klocek.

[Wkrótce aktualizacja]

Spis treści: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów - Poradnik, Solucja

Poprzednio: LEGO Saga Skywalkerów - kampania: jak zmienić w trakcie

Zobacz także