Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koszulka PlayStation od Balenciagi jest droższa niż samo PS5

Luksusowy t-shirt.

Luksusowa marka Belenciaga ujawniła efekt współpracy z PlayStation. Mowa o koszulce w dwóch kolorach, wycenionej na całkiem imponujące 675 dolarów, czyli niecałe 2,5 tys. złotych.

Cena jest o tyle wysoka, że samo PlayStation 5 kosztuje w Stanach Zjednoczonych znacznie mniej, bo 499 dolarów za wersję standardową i 399 dolarów za wydanie bez napędu. O ile oczywiście uda się znaleźć egzemplarz w rekomendowanej cenie detalicznej.

Prosimy pięć sztuk

Wracając do koszulki, ta produkowana jest w Portugalii i dostępna w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Na przedzie widnieje logo PlayStation oraz dopisek „Nov 2020”, co nawiązuje chyba do premiery urządzenia.

Z tyłu jest jeszcze większy zestaw logotypów, w tym napis „balenciaga” wykonany charakterystycznym fontem PlayStation. Do tego symbole przycisków.

Oficjalny opis na stronie luksusowej marki mówi o „Playsation artwork” (sic!). Balenciaga to hiszpański dom mody założony w 1917 roku, obecnie z siedzibą w Paryżu.

Sony nie od dzisiaj podejmuje się podobnej współpracy, czego efektem w przeszłości były między innymi buty, bluzy i koszulki przygotowane w kooperacji z Travisem Scottem.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze