Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Komputery, podzespoły komputerowe i monitory taniej w RTV Euro AGD

Tylko do końca dnia.

W ramach cyklicznej promocji Wtorek dzień hardware, sklep RTV Euro AGD obniżył ceny wybranego sprzętu komputerowego. To dobra okazja, aby poszukać nowego komputera lub ulepszyć posiadany zestaw. Poniżej zamieszczamy odnośniki do wybranych ofert.

Promocja trwa do 12.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Kupno gotowego komputera to dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają fachowej wiedzy technicznej. Dostajemy sprzęt skonfigurowany i gotowy do pracy i zabawy, a w razie awarii nie musimy samodzielnie szukać uszkodzonego komponentu, ponieważ gwarancja obejmuje całą jednostkę.

W tym tygodniu w ofercie promocyjnej znajdziemy między innymi wydajne karty graficzne Radeon serii RX 6600 i RX 6600 XT oraz szybkie pamięci RAM DDR4 firm G.Skill i Patriot Viper.

Dobór odpowiedniego monitora do komputera ma kluczowe znaczenie. Ekran o zbyt słabych parametrach nie pozwoli w pełnie wykorzystać możliwości naszego komputera, a nawet może znacznie pogorszyć wrażenia z użytkowania. Gracze powinni rozważyć kupno monitora z szybkim odświeżaniem i niskim czasem reakcji matrycy.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.