Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcjonerka Hogwarts Legacy z lewitującą różdżką. Cena jest ogromna

Opublikowano oficjalny unboxing.

Twórcy Hogwart’s Legacy podzielili się szczegółami dotyczącymi edycji kolekcjonerskiej. W zestawie znajdziemy między innymi lewitującą różdżkę, ale cena jest ogromna.

Całe wydanie kosztuje za granicą, w zależności od sklepu, od 300 do 325 euro (ok. 1400-1600 zł). Za sprawą polskiego wydawcy zestaw będzie dostępny też w Polsce. Najważniejszym gadżetem w zestawie jest oczywiście nietypowa ozdoba w postaci różki lewitującej nad otwartą księgą. Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu elektromagnesów.

Oprócz tego zestaw zawiera grę i unikalny steelbook oraz szereg zawartości cyfrowej do pobrania: pelerynę Kelpie, czapkę mrocznych sztuk, zestaw kosmetyczny mrocznych sztuk, wierzchowca Thestral, arenę bitewną mrocznych sztuk (prawdopodobnie do umieszczenia w edytowalnym Pokoju Życzeń), a także dostęp do gry 72 godziny przed światową premierą. Całość zaprezentowano na oficjalnym unboxingu.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze