Skip to main content

Kolejny wielki powrót w „Deadpool 3”. Jennifer Garner ponownie w roli Elektry

Po 18 latach przerwy.

Widowisko „Deadpool 3” zagwarantuje nam nie tylko powrót Hugh Jackmana w roli Wolverine’a. Na ekranie zobaczymy także Elektrę Natchios, w którą po 18 latach ponownie wcieli się Jennifer Garner.

Aktorka zadebiutowała jako wyszkolona zabójczyni w 2003 roku za sprawą niezbyt udanego filmu „Daredevil” z Benem Affleckiem w tytułowej roli. Produkcja otrzymała nawet niechlubną statuetkę Złotej Maliny, przyznawaną corocznie najgorszym obrazom.

Pomimo tego odpowiedzialne za widowisko studio 20th Century Fox było zachwycone występem Garner. Postanowiono więc w 2005 roku zrealizować spin-off pod tytułem „Elektra”. Ten obraz niestety również nie zgromadził zbyt dużej widowni. Według Box Office Mojo, zgarnął zaledwie niecałe 57 milionów dolarów i ostatecznie przyniósł straty.

W „Daredevilu” z 2003 roku zagrali też Michael Clarke Duncan w roli Kingpina i ColinFarrel jako BullseyeZobacz na YouTube

Marvel nadal jednak wierzy w umiejętności aktorki i zdaniem portalu Variety, odegra ona szczególną rolę w „Deadpoolu 3”. Trzeba też zauważyć, że zaangażowanie Garner wcale nie jest przypadkowe. Artystka wystąpiła wspólnie z Ryanem Reynoldsem w zeszłorocznej produkcji Netfliksa - „Projekt Adam”, który został wyreżyserowany przez Shawna Levy’ego, czyli autora najnowszej odsłony przygód Pyskatego Najemnika.

Przypomnijmy, że niedawno wyciekły zdjęcia z planu widowiska, dzięki którym mogliśmy zobaczyć, jak Reynolds prezentuje się w nowym kostiumie superbohatera. Pod względem technicznym nie widać większych różnic, ale fani zwrócili uwagę na inny odcień przebrania.

Premierę „Deadpoola 3” zaplanowano na 3 maja 2024 roku.

Zobacz także