Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny spot reklamowy PS5

Przekraczanie granic.

Na kanale PlayStation w serwisie YouTube jest już dostępna nowa reklama PlayStation 5. Krótki film przypomina pierwszy spot i w metaforyczny sposób prezentuje obcowanie z konsolą nowej generacji.

Widzimy nowoczesny odrzutowiec, pirackie okręty, a także hologram i inne elementy science fiction. Główny bohater przekracza tytułową granicę, przenosząc się do innego świata.

Publikacji materiału towarzyszy artykuł serwisu Variety, w którym szef działu marketingu PlayStation tłumaczy proces powstawania spotu. Jak tłumaczy Eric Lempel, zadaniem reklamy jest „rozbudzenie odczuć, które wynikają z korzystania z PS5”.

- Chcemy pokazać graczom drogę do tajemniczych, nieznanych krain. Widzicie, jak docierają do krańca, ale potem przechodzą przez granicę. To właśnie chcemy podkreślić. Reklama nie jest o funkcjach konsoli, tylko o marce PlayStation” - twierdzi Lempel.

Według Sony, rozgrywka nie ma ograniczeń

Szef działu marketingu informuje, że - w przeciwieństwie do pierwszej reklamy - tę nagrano jeszcze przed restrykcjami związanymi z pandemią. Podkreśla jednak, że COVID-19 znacznie utrudnia prowadzenie działań marketingowych.

Kolejny pokaz PS5 odbędzie się już w środę. Być może właśnie wtedy poznamy datę premiery i cenę konsoli.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Variety

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze