Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny spin-off Yakuzy. Zapowiedziano Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

SEGA bombarduje nowymi grami.

Japońskie studio Ryu Ga Gotoku nie zwalnia tempa. Po zapowiedzi ósmej części serii Yakuza oraz remake’u Like a Dragon: Ishin ogłoszono prace nad jeszcze jedną produkcją.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name opowie, co działo się z Kazumą Kiryu po wydarzeniach z Yakuza 6: The Song of Life i stanowić będzie pomost pomiędzy wspomnianą częścią a nadchodzącym Like a Dragon 8.

W krótkiej zapowiedzi widzimy medytującego Kazumę, który postanowił zerwać z dotychczasowym życiem, ale widocznie przeszłość nie da o sobie zapomnieć i znów będzie musiał zakasać rękawy. Akcję osadzono równolegle do wydarzeń z Yakuzy 7.

Gra będzie nieco mniejsza od głównych odsłon serii, ale nie zabraknie swobodnego zwiedzania miasta i różnych aktywności pobocznych. Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His będzie przygodową grą akcji i powinna ukazać się w przyszłym roku. Tytuł powstaje na PC oraz konsole Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze