Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny dodatek do The Sims 4 zabierze graczy na wieś

Krowy, kury, pub i jarmarki.

Electronic Arts ogłosiło, że kolejnym większym rozszerzeniem do The Sims 4 będzie Wiejska Sielanka. Jak sugeruje sama nazwa, dodatek pozwoli wybrać się za miasto, na gospodarstwo. Premiera 22 lipca.

Wśród najważniejszych nowości twórcy wymieniają możliwość hodowli zwierząt. Nie zabraknie krów, kur i alpak, a w lesie znajdziemy nieco bardziej egzotycznych kompanów do zaprzyjaźnienia, jak króliki, lisy i ptaki.

Specjalne wyzwania parceli na wsi obejmą między innymi przygotowanie posiłków ze świeżych składników. Te znajdziemy nie tylko na poletku za domem, ale także kupimy na targu czy znajdziemy w lesie.

Odwiedzimy też jarmark, gdzie zaprezentujmy choćby ogromne dynie. Akcja toczy się w stylizowanym na angielskie miasteczku Henford-on-Bagley. Po pracy nasze simy zrelaksują się w pubie, zajmą się haftem krzyżykowym lub wybiorą na piknik.

Cenę ustalono na 139,90 zł (na Origin), 169,90 zł (na PlayStation 4) lub 179,90 zł (PC i Xbox One). Jeśli zdążymy z zakupem do 2 września, otrzymamy dodatkowego gnoma ogrodowego.

„Śmigaj po miasteczku na rowerze «Widok», zrób na wszystkich wrażenie posągiem kochającego przygody gnoma «Naprzód!» oraz rozjaśnij swoją parcelę za pomocą drzewa «Świetlista rozkosz» z Bramblewood” - czytamy w opisie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze