Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna gra South Park stawia na grafikę 3D i kooperację

Ale nie od Ubisoftu.

Po dwóch podejściach ze strony Ubisoftu, teraz za licencję serialu „South Park” zabiera się THQ Nordic, zapowiadając South Park: Snow Day. Pierwszy trailer pozwala sądzić, że mamy do czynienia z produkcją o nieco mniejszym budżecie, niż było w przypadku francuskiej korporacji.

Grafika przechodzi do pełnych trzech wymiarów, lecz zamiast przygody RPG otrzymujemy kooperacyjną akcję dla drużyn składających się z maksymalnie czterech postaci. Zagramy oczywiście jako Cartman, Stan, Kyle oraz Kenny, biorąc udział w walkach na ścieżki w tytułowym mieście.

Szkołę zamknięto właśnie z powodu obfitych opadów śniegu, więc dzieciaki mają sporo wolnego czasu, by toczyć brutalne potyczki na świeżym powietrzu. Celem jest podobno uratowanie świata, ale zakładamy, że to tylko wymysł Cartmana, mający na celu zmotywowanie kolegów do potyczek.

Premiera w przyszłym roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Poza tym nie wiemy zbyt wiele. Produkcja wydaje się być inspirowana tematyką fantasy, znaną właśnie z wcześniejszych gier Ubisoftu. Cartman nosi bowiem swój strój Wielkiego Czarodziejskiego Króla, a w trailerze widać elfy i jednorożce. Krótkie sceny z rozgrywki z pewnością nie imponują jednak oprawą.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

South Park: Snow Day

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze