Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kirby powraca - w postapokaliptycznym świecie

Zapowiedziano Kirby and the Forgotten Land.

Nocna prezentacja Nintendo Direct była okazją do zapowiedzi Kirby and the Forgotten Land, nowej trójwymiarowej przygody sympatycznego, różowego i nienasyconego bohatera.

Premiera wiosną przyszłego roku, wyłącznie na konsoli Switch. Po latach produkcji w 2D, najważniejszą innowacją będzie zapewne fakt, że mowa o produkcji stawiającej w pełni na trzy wymiary.

Co interesujące, trafimy do postapokaliptycznego świata, przypominającego nieco The Last of Us - gdzie pozostałości zaawansowanej cywilizacji są ponownie przejmowane przez roślinność.

„Poruszaj się swobodnie na trójwymiarowych etapach, odkrywając tajemniczy świat pełen porzuconych struktur zapomnianej cywilizacji” - czytamy w opisie na oficjalnej stronie.

Jak na Kirby'ego przystało, gracze będą mogli „przejmować” umiejętności specjalne poprzez pochłanianie przeciwników. W ten sposób skorzystamy choćby z miecza oraz mocy lodu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze